Productinformatie
| EAN | 8720088197165 |
| Productnummer | S0902B |
| MRP | € 9.99 |
| Gewicht (kg) | 0.13 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 stuks |
Vervanging voor origineel: 970422-01, 97042201
125 x 100 x 75
Let op!
Dit filter is alleen geschikt voor de Dyson V11 Outsize (grotere modellen)
O.a. geschikt voor:
Dyson Outsize
Dyson SV16
Dyson V11 Outsize
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088197165 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 970422-01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.125 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.13 |
| Lengte verpakking | 10cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 12,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 72 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 |
| Klasse |
H13
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|