Productinformatie
| EAN | 8720088197646 |
| Productnummer | S0927B |
| MRP | € 9.99 |
| Gewicht (kg) | 0.1 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 84 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1680 stuks |
Vervanging voor origineel: 97001303, 970013-03, 927126-01
90 x 90 x 127 mm
O.a. geschikt voor:
Dyson V11 (SV14)
Dyson V11 Click in (SV15 / SV16 / SV17)
Dyson V15
Dyson V15 (SV22)
Dyson V15 Detect Absolute
Dyson V15 Detect Fluffy
Dyson V15 Detect Total Clean
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088197646 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 970013-03 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.095 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.1 |
| Lengte verpakking | 9cm |
| Breedte verpakking | 9cm |
| Hoogte verpakking | 13cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 84 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 84 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1680 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|