SQOON Filter geschikt voor Festool HF-CT 26 / 36 / 48 AUTOCLEAN vlakfilter
- Artikelnr. S0780AC
- Toon alles Vlakfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088197219 |
| Productnummer | S0780AC |
| Gewicht (kg) | 0.204 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 640 stuks |
Vervanging voor origineel: 203759
Met PTFE-coating
Geschikt voor mobiele stofzuigers met AUTOCLEAN
Beschermt de motor tegen stof
Filtert stoffen van stofklasse L en M to 99,9%
O.a. geschikt voor:
Festool 360 AC
Festool 480 AC
Festool CT AC
Festool VCP 260 AC
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088197219 |
|---|---|
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.149 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.204 |
| Lengte verpakking | 23,2cm |
| Breedte verpakking | 19,30cm |
| Hoogte verpakking | 5,4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 40 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 640 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
PTFE
,
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|