SQOON Filter geschikt voor Festool HF-CT 26 / 36 / 48 vlakfilter
- Artikelnr. S0780
- Toon alles Vlakfilters
Productinformatie
| EAN | 8719214579500 |
| Productnummer | S0780 |
| Gewicht (kg) | 0.201 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 640 stuks |
Vervanging voor origineel: 496170
Niet geschikt voor mobiele stofzuigers met AUTOCLEAN
Beschermt de motor tegen stof
Filtert stoffen van stofklasse L en M to 99,9%
Niet geschikt voor mobiele stofafzuigers met AUTOCLEAN
O.a. geschikt voor:
Festool Cleantec CT 26
Festool Cleantec CT 26 E
Festool Cleantec CT 36
Festool Cleantec CT 36 E
Festool Cleantec CT 48 E
Festool CT 26
Festool CT 26 E
Festool CT 36
Festool CT 36 E
Festool CT 48 E
Festool HF-CT 26 HP
Festool TURBO II
Parkside PPWD 30 A1
Parkside PPWD 30 B2
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214579500 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 496170 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.144 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.201 |
| Lengte verpakking | 23,2cm |
| Breedte verpakking | 19,3cm |
| Hoogte verpakking | 5,4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 40 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 640 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|