SQOON Filter geschikt voor Festool HF-CT Mini / Midi vlakfilter
- Artikelnr. S0779
- Toon alles Vlakfilters
Productinformatie
| EAN | 8719214579494 |
| Productnummer | S0779 |
| Gewicht (kg) | 0.17 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 36 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
Vervanging voor origineel: 456790
Filtert stof wat niet door de filterzak wordt tegengehouden, zodat schone lucht terug in de ruimte komt.
Geschikt voor Mini / Midi modellen van voor 2019
O.a. geschikt voor:
Festool CT Midi (< 2018)
Festool CT Mini (< 2018)
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214579494 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 456790 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.122 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.17 |
| Lengte verpakking | 25,3cm |
| Breedte verpakking | 15,3cm |
| Hoogte verpakking | 4,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|