SQOON Filter geschikt voor iRobot Roomba 800 / 900 Serie - Per stuk
- Artikelnr. S0880B
- Toon alles HEPA-filters
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8720088195291 |
| Productnummer | S0880B |
| Gewicht (kg) | 0.019 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 16000 stuks |
O.a. geschikt voor:
iRobot Roomba 800 serie
iRobot Roomba 900 serie
| EAN | 8720088195291 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 4415864 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 2.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.018 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.019 |
| Lengte verpakking | 12,7cm |
| Breedte verpakking | 6,4cm |
| Hoogte verpakking | 1,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 500 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 16000 |
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|