SQOON Filter geschikt voor iRobot Roomba E / I Serie - Per stuk
- Artikelnr. S0877B
- Toon alles HEPA-filters
Uitverkocht
Productinformatie
| EAN | 8720088195260 |
| Productnummer | S0877B |
| Gewicht (kg) | 0.016 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 14000 stuks |
Alternatief beschikbaar
O.a. geschikt voor:
iRobot Roomba Combo i5
iRobot Roomba Combo i5 serie
iRobot Roomba Combo j5
iRobot Roomba E5
iRobot Roomba E6
iRobot Roomba i1
iRobot Roomba i3
iRobot Roomba i3 EVO
iRobot Roomba i4
iRobot Roomba i5+
iRobot Roomba i6
iRobot Roomba i7
iRobot Roomba i8
iRobot Roomba J7
| EAN | 8720088195260 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 4624876 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 2.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.014 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.016 |
| Lengte verpakking | 6,8cm |
| Breedte verpakking | 5cm |
| Hoogte verpakking | 2,1cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 500 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 14000 |
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|