Productinformatie
| EAN | 8720088198902 |
| Productnummer | S0225 |
| Gewicht (kg) | 0.081 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 stuks |
Vervanging voor origineel:
6.414-631.0
O.a. geschikt voor:
Kärcher 6.414-631.0
Kärcher 64146310
Kärcher BR 45/22 C Bp Pack Fleet *EU
Kärcher BR 45/22 C Bp Pack Li
Kärcher DS 5.800
Kärcher DS 5200
Kärcher DS 5600
Kärcher DS 5600 Plus
Kärcher DS 6
Kärcher DS 6 Plus
Kärcher DS 6 Premium
Kärcher DS 6.000
Kärcher KIRA CV 50
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088198902 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.414-631.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.054 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.081 |
| Lengte verpakking | 19,9cm |
| Breedte verpakking | 10,3cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|