SQOON Filter geschikt voor Karcher KFI 7420, AD2, AD3, AD4 Fireplace
- Artikelnr. S0224
- Toon alles Vlakfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088198896 |
| Productnummer | S0224 |
| Gewicht (kg) | 0.136 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 88 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1760 stuks |
Vervanging voor origineel:
6.415-953.0
Houd uw Karcher AD2 stofzuiger in topconditie met het Karcher AS Stofzuigerfilter KFI 7420. Dit hoogwaardige filter is speciaal ontworpen voor het effectief uitzuigen van asresten uit uw openhaard en BBQ. Geniet van een schone en rookvrije omgeving met minimale inspanning. Het KFI 7420 filter biedt een perfecte pasvorm en maximale filtratie, waardoor uw stofzuiger optimaal blijft presteren.
Kenmerken:
Speciaal ontworpen voor de Karcher AD2, AD3, AD4 stofzuigers
Hoogwaardige filtratie voor asresten
Eenvoudige installatie en onderhoud
Duurzaam en efficiënt
Maak het uzelf gemakkelijk en zorg voor een frisse en schone leefomgeving met het Karcher AS Stofzuigerfilter KFI 7420!
O.a. geschikt voor:
Kärcher 6.415-953.0
Kärcher 64159530
Kärcher AD 2
Kärcher AD 2 Battery
Kärcher AD 2 Battery Set
Kärcher AD 2 Limited Edition
Kärcher AD 3 Fireplace
Kärcher AD 3 Premium Fireplace
Kärcher AD 4 Premium
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088198896 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.415-953.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.104 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.136 |
| Lengte verpakking | 20cm |
| Breedte verpakking | 10,3cm |
| Hoogte verpakking | 5,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 88 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 88 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1760 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|