Productinformatie
| EAN | 8719214579562 |
| Productnummer | S0812 |
| Gewicht (kg) | 0.32 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 21 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 420 stuks |
Vervanging voor origineel: 6.904-283.0, 69042830
Geschikt voor o.a.:
KARCHER NT 65/2 Eco/AP Te 72/2 AP/ME/TC Eco/TC NT75/2
O.a. geschikt voor:
Kärcher IVC 60/24-2 Ap
Kärcher IVC 60/30 Ap
Kärcher IVC 60/30 Ap M Z22
Kärcher NT 65/2 Ap
Kärcher NT 65/2 Eco
Kärcher NT 65/2 Eco Me
Kärcher NT 65/2 Eco Tc
Kärcher NT 75/2 Ap Me Tc
Kärcher NT65/2
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214579562 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.904-283.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 16.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.244 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.32 |
| Lengte verpakking | 31cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 7,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 21 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 21 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 420 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|