Productinformatie
| EAN | 8719214575700 |
| Productnummer | S0223 |
| Gewicht (kg) | 0.131 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 45 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1080 stuks |
Vervanging voor origineel: 6.414-971.0 - 64149710
O.a. geschikt voor WD 7-serie:
WD 7.000, WD 7.200, WD 7.300, WD 7.500, WD 7.700 P, WD 7.800 eco!ogic
L190mm x B95mm x H45mm
Geen nano coating
O.a. geschikt voor:
Kärcher WD 7.000 *CH
Kärcher WD 7.000 *EU-II
Kärcher WD 7.200 *CH
Kärcher WD 7.200 *EU-II
Kärcher WD 7.300 *CH
Kärcher WD 7.300 *EU-II
Kärcher WD 7.300 *JP
Kärcher WD 7.500 *CH
Kärcher WD 7.500 *EU-II
Kärcher WD 7.700 P *CH
Kärcher WD 7.700 P *EU II
Kärcher WD 7.700 P *EU III
Kärcher WD 7.700 P *FR
Kärcher WD 7.800 Ecologic *EU-II
Kärcher WD7000
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214575700 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.414-971.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 11.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.083 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.131 |
| Lengte verpakking | 21cm |
| Breedte verpakking | 11cm |
| Hoogte verpakking | 5,2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 45 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 45 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1080 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|