Productinformatie
| EAN | 8720088199664 |
| Productnummer | S0237B |
| Gewicht (kg) | 0.035 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 300 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6000 stuks |
Vervanging voor origineel: W107418352
O.a. geschikt voor:
Makita VC4210L
Makita VC4210M
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088199664 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | W107418352 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.03 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.035 |
| Lengte verpakking | 12cm |
| Breedte verpakking | 6cm |
| Hoogte verpakking | 3,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 300 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 300 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6000 |
| Klasse |
F8
|
| Type filter |
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|