Productinformatie
| EAN | 8719214574574 |
| Productnummer | S0182B |
| Gewicht (kg) | 0.071 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 150 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3000 stuks |
| EAN | 8719214574574 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 22356800 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.066 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.071 |
| Lengte verpakking | 10,6cm |
| Breedte verpakking | 10,6cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 150 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 150 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3000 |
| Klasse |
H13
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|