SQOON Filter geschikt voor Nilfisk Power/Select/Elite/VP300/ HEPA H13
- Artikelnr. S0179B
- Toon alles HEPA-filters
Productinformatie
| EAN | 8719214574314 |
| Productnummer | S0179B |
| Gewicht (kg) | 0.095 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 121 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2420 stuks |
Vervanging voor origineel: 1470432500, 1471250600, 1471250500
HEPA H13
O.a. geschikt voor:
Nilfisk BRV900
Nilfisk CDNB BUSINESS 5000
Nilfisk CDNF FAMILY 4000
Nilfisk Elite
Nilfisk GD 10
Nilfisk GD 5
Nilfisk GU 305/355/455 - Spectrum - Carpetmaster
Nilfisk P10
Nilfisk P20
Nilfisk P30
Nilfisk P40
Nilfisk Power
Nilfisk Saltix 10
Nilfisk Select
Nilfisk VP 600 Basic
Nilfisk VP 600 eco Hepa
Nilfisk VP 600 Hepa Basic EU
Nilfisk VP 600 Hepa STD 2 EU
Nilfisk VP 600 Hepa STD 3 EU
Nilfisk VP 600 STD 2 EU
Nilfisk VP 600 STD 3 EU
Nilfisk VP300 na 2017
Nilfisk VP930
Nilfisk VU500
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214574314 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 1470432500, 1471250600, 1471250500 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 6.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.09 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.095 |
| Lengte verpakking | 15,6cm |
| Breedte verpakking | 12cm |
| Hoogte verpakking | 3,1cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 121 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 121 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2420 |
| Klasse |
H13
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|