SQOON Filter geschikt voor Nilfisk UZ934 / GD934 cilinder model
- Artikelnr. S0813
- Toon alles Cilinderfilters
Productinformatie
| EAN | 8719214579623 |
| Productnummer | S0813 |
| MRP | € 19.99 |
| Gewicht (kg) | 0.511 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 360 stuks |
Vervanging voor origineel: 1406880500
LxBxH 18.8cm x 18.8cm x 12.5cm
Binnendiameter16cm
1 kant gesloten
Geschikt voor o.a.: UZ934 / GD934 / Cubic / GM 110-130
O.a. geschikt voor:
Nilfisk UZ934
| EAN | 8719214579623 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 1406880500 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.372 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.511 |
| Lengte verpakking | 19,8cm |
| Breedte verpakking | 19,8cm |
| Hoogte verpakking | 13,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 18 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 360 |
| Type filter |
Cilinder filter
,
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|