SQOON Filter geschikt voor Nilfisk VP300 motor klein per stuk
- Artikelnr. S0785
- Toon alles Motorfilters
Productinformatie
| EAN | 8719214577469 |
| Productnummer | S0785 |
| Gewicht (kg) | 0.004 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
Vervanging voor origineel 1470670500
Geschikt voor o.a.: Nilfisk: Thor, GD910,GD911,VP300 (niet HEPA),VC300
O.a. geschikt voor:
Nilfisk GD 910
Nilfisk GD 911
Nilfisk GD 911 BATTERY
Nilfisk GD910
Nilfisk Saltix3
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 - SALTIX 10
Nilfisk VP300 ECO
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP300 HEPA BASIC
Nilfisk VP300 HEPA EC
Nilfisk VP300 HEPA EP S2
Nilfisk VP300 HEPA XT
Nilfisk VP400
Nilfisk VP400 HEPA EC
Nilfisk VP400 HEPA XEC
Nilfisk VP400 HEPA XT
Nilfisk VP400 R HEPA T
Nilfisk VP500
Nilfisk VP500 R H 2BP
Nilfisk VP500 R H BP
Taski 30014--61
Taski 4091150
Taski Bora
Taski Bora 12
Taski Bora 8
Taski Bora S5.1
Taski Bora series
Taski Vento 15
Taski Vento 15S
Taski Vento 8
Taski Vento 8S
Taski Vento series
| EAN | 8719214577469 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 1470670500 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 5.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.002 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.004 |
| Lengte verpakking | 11cm |
| Breedte verpakking | 11cm |
| Hoogte verpakking | 0,9cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|