SQOON Filter geschikt voor Numatic Henry / Hetty 12 inch 180 / 200 modellen
- Artikelnr. S0710
- Toon alles Motorfilters
Productinformatie
| EAN | 8719214577377 |
| Productnummer | S0710 |
| Gewicht (kg) | 0.189 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
Vervanging voor origineel: 604165 - 604115
12 inch Primair TriTex filter
O.a. geschikt voor:
Numatic AVQ 250-22
Numatic AVQ 380
Numatic AVQ250
Numatic AVQ250-21
Numatic AVQ380-21
Numatic Charles CVC370
Numatic CT370-2
Numatic CT470
Numatic CTB370NX
Numatic ERP180
Numatic ERP180-11
Numatic George GVE 370-2
Numatic George GVE370
Numatic Harry HHR 200 A
Numatic Henry
Numatic Henry 180 plus
Numatic Henry 200
Numatic Henry 200 Micro
Numatic Henry 200 Petcare
Numatic Henry 200 Xtra
Numatic Henry 240
Numatic Henry 240 Plus
Numatic Henry 35
Numatic Henry Allergy
Numatic Henry Cordless
Numatic Henry Eco
Numatic Henry Eco Plus
Numatic Henry Home
Numatic Henry Home XL
Numatic Henry HV 200
Numatic Henry HVR 200 A
Numatic Henry HVR 200-22
Numatic Henry HVR200
Numatic Henry Micro
Numatic Henry Next
Numatic Henry Next 200
Numatic Henry Parquet
Numatic Henry Pet
Numatic Henry Pet XL
Numatic Henry Petcare
Numatic Henry Plus
Numatic Henry Quick
Numatic Henry Turbo
Numatic Henry XL
Numatic Henry XL Plus
Numatic Henry XL Xtra
Numatic Henry Xtra
Numatic Henry Xtra HVX 200-22
Numatic HET 180A-PI
Numatic HET180
Numatic HET180-11
Numatic HET200
Numatic HET200P
Numatic Hetty
Numatic Hetty 200
Numatic Hetty Compact HVR160
Numatic Hetty Cordless
Numatic Hetty Eco
Numatic Hetty HET 200 A
Numatic Hetty HET 200-22
Numatic Hetty HET200P
Numatic Hetty Next
Numatic Hetty Next 200
Numatic Hetty Petcare
Numatic Hetty Plus ECO
Numatic Hetty Quick
Numatic Hetty XL Plus
Numatic Hetty Yellow
Numatic HVR200
Numatic HVR200M
Numatic HVR200T
Numatic HZ200
Numatic HZ250
Numatic HZ370
Numatic HZ750
Numatic HZ750s
Numatic HZ900
Numatic NBV 190 NX/1
Numatic NBV190-NX
Numatic NBV240-NX
Numatic NRV 200
Numatic NRV 200 T-2
Numatic NRV 200-22
Numatic NRV200
Numatic NRV200T
Numatic PBT 230 NX/1
Numatic PBT230NX
Numatic PPR 370
Numatic PPR 370-12
Numatic PPR 370A
Numatic PPR240
Numatic PPR240-11
Numatic PPT390
Numatic PRP180
Numatic WBV370-NX
Numatic WBV470NX
Numatic wv 370
Numatic WV 370-2
Numatic WV370
Numatic WV380-2
Numatic WV470
Numatic WV470-2
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214577377 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 604165 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.179 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.189 |
| Lengte verpakking | 31,5cm |
| Breedte verpakking | 31,5cm |
| Hoogte verpakking | 3,4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Stoffen filter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|