Productinformatie
| EAN | 8720088196472 |
| Productnummer | S0894B |
| Gewicht (kg) | 0.063 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
Vervanging voor origineel motorfilter uit de set XV1220/01
Uitwasbaar
Inclusief uitwasbaar schuiminleg
Exclusief uitblaasfilter
Let op! Philips heeft 2 verschillende filters op de markt met een kraan op het filter. Beiden lijken (vooral vanaf een plaatje) op elkaar.
Let goed op welk model stofzuiger u heeft
O.a. geschikt voor:
Philips 2000 Series
Philips VC 2000
Philips XB2022/01
Philips XB2023/03
Philips XB2042/01
Philips XB2062/01
Philips XB2122/08
Philips XB2122/09
Philips XB2122/10
Philips XB2122/19
Philips XB2123/08
Philips XB2123/09
Philips XB2125/08
Philips XB2125/09
Philips XB2140/09
Philips XB2140/19
Philips XB2142/08
Philips XB2142/09
Philips XB2142/10
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088196472 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 300004479451 CP1101/01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.06 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.063 |
| Lengte verpakking | 14,6cm |
| Breedte verpakking | 14,6cm |
| Hoogte verpakking | 2,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|