SQOON Filter geschikt voor Philips 2000 Series HU4102/02
- Artikelnr. AP0001B
- Toon alles Luchtbevochtigingsfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088195727 |
| Productnummer | AP0001B |
| MRP | € 9.99 |
| Gewicht (kg) | 0.063 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 80 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1600 stuks |
424121085971 / 424121004921
O.a. geschikt voor:
Philips FY2401
Philips FY2401/30
Philips HU4801
Philips HU4802
Philips HU4803
Philips HU4811
Philips HU4813
Philips HU4814
| EAN | 8720088195727 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | HU4102/01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.056 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.063 |
| Lengte verpakking | 19,9cm |
| Breedte verpakking | 13,3cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 80 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 80 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1600 |
| Aantal in verpakking |
1
|