Productinformatie
| EAN | 8720088197653 |
| Productnummer | S0928B |
| Gewicht (kg) | 0.16 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 stuks |
Filter geschikt voor de Philips PowerPro Expert
O.a. geschikt voor:
Philips FC9728/01
Philips FC9729/09
Philips FC9729/09R1
Philips FC9729/69
Philips FC9732/01
Philips FC9733/01
Philips FC9734/01
Philips FC9735/01
Philips FC9741/09
Philips FC9741/09R1
Philips FC9741/19R1
Philips FC9742/09
Philips FC9742/09R1
Philips FC9743/09
Philips FC9744/09
Philips FC9744/09R1
Philips FC9745/09
Philips FC9745/09R1
Philips FC9746/09
Philips FC9746/09R1
Philips FC9747/09
Philips FC9747/09R1
Philips FC9750/07
Philips FC9751/07
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088197653 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 432200494512 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 16.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.155 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.16 |
| Lengte verpakking | 19,5cm |
| Breedte verpakking | 15,8cm |
| Hoogte verpakking | 2,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 |
| Klasse |
F7
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|