SQOON Filter geschikt voor Philips CP9985/01 wasbaar
- Artikelnr. S0861
- Toon alles Foamfilters
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8720088194072 |
| Productnummer | S0861 |
| Gewicht (kg) | 0.043 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
Vervanging voor origineel: 432200494361
Fredenburg / Hawaii
Filter met blauw accent
O.a. geschikt voor:
Philips FC6162/01
Philips FC6162/02
Philips FC6163/02
Philips FC6164/01
Philips FC6164/02
Philips FC6167/01
Philips FC6168/01
Philips FC6168/01R1
Philips FC6168/62
Philips FC6169/01
Philips FC6170/01
Philips FC6171/01
Philips FC6172/01
Philips FC6172/01R1
Philips FC6400/01
Philips FC6401/01
Philips FC6402/01
Philips FC6402/61
Philips FC6404/01
Philips FC6404/01R1
Philips FC6405/01
Philips FC6405/01R1
Philips FC6408/01
Philips FC6408/01R1
Philips FC6409/01
Philips FC6409/01R1
Philips PowerPro Aqua
Philips PowerPro Duo
Philips PowerPro Uno
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088194072 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | CP9985/01, 432200494361 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 5.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.026 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.043 |
| Lengte verpakking | 16cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 2,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|