SQOON Filter geschikt voor Philips CRP745/01 wasbaar
- Artikelnr. S0701
- Toon alles Foamfilters
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8719214575861 |
| Productnummer | S0701 |
| Gewicht (kg) | 0.095 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 stuks |
Vervanging voor origineel: CRP745/01, 432200533151 432200533153
O.a. geschikt voor:
Philips FC8760/01
Philips FC8761/01
Philips FC8763/01
Philips FC8764/01
Philips FC8764/11
Philips FC8766/01
Philips FC8766/11
Philips FC8767/01
Philips FC8767/02
Philips FC8769/19
Philips FC8769/91
Philips FC8770/91
Philips FC9712/01
Philips FC9713/01
Philips FC9714/01
Philips FC9720/09
Philips FC9721/09
Philips FC9722/09
Philips FC9722/19
Philips FC9723/09
Philips FC9724/09
Philips FC9724/69
Philips FC9725/09
Philips Powerpro
Philips PowerPro Expert
Philips PowerPro FC8760
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214575861 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | CRP745/01, 432200533151, 432200533153 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.087 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.095 |
| Lengte verpakking | 20cm |
| Breedte verpakking | 18,5cm |
| Hoogte verpakking | 2,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 |
| Klasse |
G1
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|