Productinformatie
| EAN | 8719214577452 |
| Productnummer | S0784 |
| Gewicht (kg) | 0.001 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
Vervanging voor origineel: 432200038800
Geschikt voor o.a.:
FC9200,FC9202 ,FC9204 ,FC9206,FC9208,FC9209,FC9200B
FC9202B,FC9204B,FC9206B,FC9208B,FC9209B,FC9222,FC9226,FC9228,FC9229,FC920402,FC9210,FC9212,FC9214
FC9216,FC9218,FC922202,FC9232,FC9236,FC9238,FC9239,FC920401,FC922901,FC922801,FC922601,FC920801,FC920201,FC920003 ,FC920001,FC920601 ,FC923201 ,FC921801
FC921201 ,FC920604,FC921601 ,FC921401 ,FC923602 ,FC921802 ,FC921604 ,FC923901 ,FC923601 ,FC923603 ,FC921803
O.a. geschikt voor:
Philips Marathon
| EAN | 8719214577452 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 432200038800 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 2.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.001 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.001 |
| Lengte verpakking | 12cm |
| Breedte verpakking | 7cm |
| Hoogte verpakking | 1cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|