Productinformatie
| EAN | 8719214577261 |
| Productnummer | S0774 |
| Gewicht (kg) | 0.019 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1968 stuks |
Vervanging voor origineel: 432200494471
Geschikt voor o.a.: Powerpro Compact FC9330, FC9334, FC9350, FC9353
Origineel zit dit filter in de set FC8010/01
Dit filter biedt extra bescherming aan de motor en moet naast het wasbare motorfilter worden geplaatst.
Het filter kan worden gewassen en moet eens per jaar worden vervangen.
O.a. geschikt voor:
Philips FC9328/09
Philips FC9329/09
Philips FC9329/19
Philips FC9330/09
Philips FC9331/07
Philips FC9331/09
Philips FC9331/19
Philips FC9332/07
Philips FC9332/09
Philips FC9333/09
Philips FC9334/09
Philips FC9349/01
Philips FC9350/01
Philips FC9351/01
Philips FC9352/01
Philips FC9353/01
| EAN | 8719214577261 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 432200494471 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 4.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.013 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.019 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 15cm |
| Hoogte verpakking | 2,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 82 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1968 |
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|