Productinformatie
| EAN | 8719214577346 |
| Productnummer | S0165 |
| Gewicht (kg) | 0.564 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 320 stuks |
Vervanging voor origineel: 416069
1 stuks per verpakking.
Altijd per 2 vervangen!
4300 cm² Filteroppervlakte.
Geschikt voor vochtige stoffen en vloeistoffen.
Voor alle ISP en ISC modellen.
O.a. geschikt voor:
Bosch Bosch GAS 25 L SFC Professional
Eibenstock DSS 25A
Hikoki RNT 1225 M
Hitachi RNT 1225 M
Metabo ASE 1400
Milwaukee ASE 1400
Rokamat Tapir M35
Spit AC 1625
Starmix ISC L-1425
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214577346 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 416069 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 24.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.495 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.564 |
| Lengte verpakking | 26,5cm |
| Breedte verpakking | 20,5cm |
| Hoogte verpakking | 7,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 10 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 320 |
| Klasse |
F8
|
| Type filter |
PTFE
,
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|