Productinformatie
| EAN | 8720088198865 |
| Productnummer | S0943B |
| MRP | € 14.99 |
| Gewicht (kg) | 0.074 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 150 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3000 stuks |
Vervanging van origineel: 52088
Geschikt voor o.a. de Monovac-series
O.a. geschikt voor:
Wetrok Duomatic Dosing 50
Wetrok Duomatic Dosing 50 SL
Wetrok Duomatic Dosing 60
Wetrok Duomatic Dosing 60 SL
Wetrok Duomatic Impuls 50
Wetrok Duomatic Impuls 50 SL
Wetrok Duomatic Impuls 60
Wetrok Duomatic Impuls 60 SL
Wetrok Monovac Comfort 11
Wetrok Monovac Comfort 6
Wetrok Monovac Touch'n'Clean 11
Wetrok Monovac Touch'n'Clean 6
Wetrok Touch'n'Clean 11
Wetrok Touch'n'Clean 6
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088198865 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 52088 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.07 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.074 |
| Lengte verpakking | 15,3cm |
| Breedte verpakking | 14,3cm |
| Hoogte verpakking | 2,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 150 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 150 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3000 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|