SQOON Filter geschikt voor Xiaomi Mijia G11 / K10 Pro uitblaasfilter bulk
- Artikelnr. S0940B
- Toon alles HEPA-filters
Productinformatie
| EAN | 8720088198049 |
| Productnummer | S0940B |
| MRP | € 4.99 |
| Gewicht (kg) | 0.048 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3200 stuks |
Vervanging voor origineel: MJWXCQ05XY / MJWXCQ05XYHW
O.a. geschikt voor:
Xiaomi G11
Xiaomi K10 Pro
Xiaomi MJWXCQ05XY
Xiaomi MJWXCQ05XYHW
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088198049 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | MJWXCQ05XY |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 4.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.045 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.048 |
| Lengte verpakking | 8,4cm |
| Breedte verpakking | 8,4cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3200 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|