SQOON Filterset geschikt voor AEG AEF150 CX7 set van 2
- Artikelnr. S0844
- Toon alles Motorfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088193655 |
| Productnummer | S0844 |
| Gewicht (kg) | 0.052 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1000 stuks |
Alternatief beschikbaar
Vervanging van origineel: 9001683755
Past op alle CX7-modellen
Set van 2 stuks
Diameter bovenkant: 5,9 cm
Diameter onderkant: 4,5 cm
Geeft u optimale prestaties. CX7 is ontworpen en gebouwd om een lange tijd mee te gaan. Maar de filters moeten periodiek worden vervangen om de schoonmaakprestatie te behouden. De filter is een filter van hoge kwaliteit, ontworpen om te passen op uw CX7 en om zijn goede prestaties te behouden.
Door het filter regelmatig te vervangen, blijft uw reiniger een sterke luchtstroom en hoge zuigkracht houden. De originele filter helpt u de maximale stofopname te behouden. De filter is makkelijk te vervangen en te verwerken. Hij is ook afwasbaar.
O.a. geschikt voor:
AEG CX7-1-35BK
AEG CX7-1-35WK
AEG CX7-2-30BP
AEG CX7-2-30DB
AEG CX7-2-30GM
AEG CX7-2-30HO
AEG CX7-2-35FF
AEG CX7-2-35O
AEG CX7-2-35RM
AEG CX7-2-35TM
AEG CX7-2-35WR
AEG CX7-2-45AN
AEG CX7-2-45BM
AEG CX7-2-45HO
AEG CX7-2-45IM
AEG CX7-2-45M2
AEG CX7-2-45MO
AEG CX7-2-45WM
AEG CX7-2-45WM FLOOR ST
AEG CX7-2-45WR
AEG CX7-2-B360
AEG CX7-2-B360 FLOOR ST
AEG CX7-2-FLEX
AEG CX7-2-HO2
AEG CX7-2-I360
AEG CX7-2-S360
AEG Electrolux CX7-2-45IM
AEG MX7-7000
AEG QX8-1-45CR
AEG QX8-1-45IB
AEG QX8-1-45MB
AEG QX8-1-45MP
AEG QX8-1-45SS
AEG/Electrolux CX7
AEG/Electrolux CX7 Series
Electrolux EER73BP
Electrolux EER73DB
Electrolux EER73HO
Electrolux EER73HO2
Electrolux EER73IGM
Electrolux EER75NOW
Electrolux EER75STM
Electrolux EER77MBM
Electrolux EER77SSM
Electrolux EER79EBM
Electrolux EER79SWM
Electrolux EER7ALLERGY
Electrolux EER7ALLRGY
Electrolux EER7ANIMAL
Electrolux EER7GREEN
Electrolux EER85SSM
Electrolux EER87MBM
Electrolux EER89IBM
Electrolux EERC73EB
Electrolux EERC73SW
Electrolux EERC75DB
Electrolux EERC75SW
Electrolux EERC75WRK
Electrolux ZB3301
Electrolux ZB3302AK
Electrolux ZB3311
Electrolux ZB3314AK
Electrolux ZB3320P
Electrolux ZB3323B
Electrolux ZB3323BO
Electrolux ZB3324B
Electrolux ZB3325B
Electrolux ZB3325B FLOOR STICK
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193655 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 9001683755, AEF150 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 10.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.025 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.052 |
| Lengte verpakking | 10cm |
| Breedte verpakking | 6cm |
| Hoogte verpakking | 9,2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 50 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1000 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
2
|