Productinformatie
| EAN | 8720088199114 |
| Productnummer | S0292 |
| Gewicht (kg) | 0.01 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4000 stuks |
Gelijk aan origineel: 1401535510
3 stuks
O.a. geschikt voor:
Nilfisk GD 930
Nilfisk GD 930Q
Nilfisk GD 930S
Nilfisk GD 930S2
Nilfisk GD 930SP
Nilfisk GD 934
Nilfisk UZ 930
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088199114 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 140 1535 510 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.005 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.01 |
| Lengte verpakking | 10,5cm |
| Breedte verpakking | 10,5cm |
| Hoogte verpakking | 3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 200 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4000 |
| Klasse |
G4
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
3
|