SQOON Filterset geschikt voor Philips 2000-serie - XV1220/01
- Artikelnr. S0930
- Toon alles Motorfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088197691 |
| Productnummer | S0930 |
| Gewicht (kg) | 0.07 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 820 stuks |
Vervangingset voor origineel: XV1220/01
Uitwasbaar
Inclusief uitwasbaar schuiminleg
Inclusief uitblaasfilter
Let op! Philips heeft 2 verschillende filters op de markt met een kraan op het filter. Beiden lijken (vooral vanaf een plaatje) op elkaar.
Let goed op welk model stofzuiger u heeft
O.a. geschikt voor:
Philips XB2022/01
Philips XB2023/01
Philips XB2042/01
Philips XB2062/01
Philips XB2122/08
Philips XB2122/09
Philips XB2122/19
Philips XB2123/08
Philips XB2123/09
Philips XB2125/08
Philips XB2125/09
Philips XB2142/08
Philips XB2142/09
| EAN | 8720088197691 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | XV1220/01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.068 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.07 |
| Lengte verpakking | 14,5cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 3,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 41 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 820 |
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|