Productinformatie
| EAN | 8720088191699 |
| Productnummer | S0826 |
| Gewicht (kg) | 0.178 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1000 stuks |
Deze set bevat een allergiefilter en wasbaar schuimrubber motor filter.
Eens per jaar moeten de motor- en uitblaasfilters van jouw Philips stofzuiger vervangen worden.
Met deze vervangingskit kun je je stofzuiger weer helemaal verfrissen.
O.a. geschikt voor:
ProPro Expert series
FC9729
FC9741 - FC9746
FC8630
O.a. geschikt voor:
Philips FC9728/01
Philips FC9729/09
Philips FC9729/09R1
Philips FC9729/69
Philips FC9732/01
Philips FC9733/01
Philips FC9734/01
Philips FC9735/01
Philips FC9741
Philips FC9741/09
Philips FC9741/09R1
Philips FC9741/19
Philips FC9741/19R1
Philips FC9742/09
Philips FC9742/09R1
Philips FC9743/09
Philips FC9743/09R1
Philips FC9744/09
Philips FC9744/09R1
Philips FC9745/09
Philips FC9745/09R1
Philips FC9746/09
Philips FC9746/09R1
Philips FC9747/09
Philips FC9747/09R1
Philips PowerPro Expert
| EAN | 8720088191699 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | FC8003 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.172 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.178 |
| Lengte verpakking | 17cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 50 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1000 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|