SQOON Filterset geschikt voor SMS Nilfisk GD930 / VP930 series
- Artikelnr. S0294
- Toon alles Microfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088199138 |
| Productnummer | S0294 |
| Gewicht (kg) | 0.057 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 180 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3600 stuks |
Gelijk aan origineel: 1403260500
5 stuks
O.a. geschikt voor:
Nilfisk GD 930
Nilfisk GD 930 PRO
Nilfisk GD 930Q
Nilfisk GD 930S
Nilfisk GD 930S2
Nilfisk GD 930SP
Nilfisk GD930 PRO HEPA
Nilfisk GD930 PRO HEPA S2
Nilfisk VP 930 Pro
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 ECO PRO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
Nilfisk VP930 PRO HEPA S2
Nilfisk VP930 PRO HEPA S2 HF
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088199138 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 140 3260 500 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.01 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.057 |
| Lengte verpakking | 29cm |
| Breedte verpakking | 29cm |
| Hoogte verpakking | 1,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 180 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 180 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3600 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
5
|