Productinformatie
| EAN | 8720088193549 |
| Productnummer | S0808B |
| Gewicht (kg) | 0.04 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 80 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1280 stuks |
Vervanging voor origineel: 787203
O.a. geschikt voor:
Thomas 787 203
Thomas Genius S1
Thomas Thomas Twin Genius Aquafilter
Thomas Twin T1
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193549 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 787203 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 6.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.035 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.04 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 13cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 80 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 80 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1280 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|