Productinformatie
| EAN | 8717774548097 |
| Productnummer | S0150 |
| MRP | € 14.99 |
| Gewicht (kg) | 0.198 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 960 stuks |
Aansluiting 32 mm.
Extra lang natuurhaar.
Met rubberen wieltjes.
O.a. geschikt voor:
AEG 1099025049
AEG VARIO 500
Electrolux 9001683441
Electrolux VARIO 500
Makita CL001GA203
Nilfisk King
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
Numatic HVR200
| EAN | 8717774548097 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.19 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.198 |
| Lengte verpakking | 30cm |
| Breedte verpakking | 15cm |
| Hoogte verpakking | 7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 40 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 960 |
| Diameter |
32mm
|
| Breedte product |
30cm
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Zwart
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal strip |
Natuurhaar
|
| Parkeerstand |
Nee
|
| Wieltjes |
Ja
|