SQOON Harde vloerenborstel 36 mm / 36 cm breed nat-droog
- Artikelnr. S0105
- Toon alles Harde vloeren zuigmonden
Productinformatie
| EAN | 8719214575786 |
| Productnummer | S0105 |
| Gewicht (kg) | 0.413 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
Aansluiting 36 mm.
Voorzien van een setje rubberstrips en een setje borstels voor nat en droog zuigen.
Met rubberen wieltjes.
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Aero 350
Nilfisk Aero 360
Nilfisk Aero 400
Nilfisk Aero 440
Nilfisk Aero 840
Nilfisk Attix 350
Nilfisk Attix 360
Nilfisk CENTIX 60
Nilfisk Maxxi WD3
Nilfisk Maxxi WD7
| EAN | 8719214575786 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.317 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.413 |
| Lengte verpakking | 37cm |
| Breedte verpakking | 18,5cm |
| Hoogte verpakking | 9cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Diameter |
36mm
|
| Breedte product |
36cm
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Zwart
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal strip |
Nylon
,
Rubber
|
| Parkeerstand |
Nee
|
| Wieltjes |
Ja
|