SQOON Lader geschikt voor Dyson DC30 / DC31 / DC34 / DC35 / DC43H / DC45 - 24,35V, 16.75V - 348mA
- Artikelnr. PWR1035B
- Toon alles Laders
Productinformatie
| EAN | 8720088196595 |
| Productnummer | PWR1035B |
| Gewicht (kg) | 0.172 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 stuks |
Lader geschikt voor:
Dyson DC30 / DC31 / DC34 / DC35 / DC43H / DC45
24,35V / 16,75V 348mA
Origineel: 91753012 / 917530-12
O.a. geschikt voor:
Dyson 917530-12 / 91753012
Dyson DC30
Dyson DC31
Dyson DC34
Dyson DC35
Dyson DC43H
Dyson DC45
| EAN | 8720088196595 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 917530-12 |
| Intrastat | 85044060 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.14 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.172 |
| Lengte verpakking | 13,5cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 72 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 |
| Voltage |
16,75V
,
24,35V
|
| Amperage |
348mA
|