SQOON Lader geschikt voor Dyson V10 / V11 / V12 / V15 - 30.45V 1100mA
- Artikelnr. PWR1034B
- Toon alles Laders
Productinformatie
| EAN | 8720088196588 |
| Productnummer | PWR1034B |
| Gewicht (kg) | 0.186 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 stuks |
Lader geschikt voor:
Dyson stofzuigers met 30.45V 1100 mA
V10, V11 en V15 series
969350-03 / 96935003
O.a. geschikt voor:
Dyson V10
Dyson V11
Dyson V12
Dyson V15
| EAN | 8720088196588 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 969350-03 |
| Intrastat | 85044060 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.155 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.186 |
| Lengte verpakking | 13,5cm |
| Breedte verpakking | 9,8cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 72 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 |
| Voltage |
30,45V
|
| Amperage |
1100mA
|