Productinformatie
| EAN | 8720088196571 |
| Productnummer | PWR1033B |
| MRP | € 19.99 |
| Gewicht (kg) | 0.187 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 stuks |
Lader geschikt voor:
Dyson stofzuigers met 26.1V - 780mA
V6, V8,
967813-03 / 96781303
O.a. geschikt voor:
Dyson V6
Dyson V8
| EAN | 8720088196571 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 967813-03 |
| Intrastat | 85044060 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.154 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.187 |
| Lengte verpakking | 13,5cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 72 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 |
| Voltage |
26,1V
|
| Amperage |
780mA
|