Productinformatie
| EAN | 8720088197196 |
| Productnummer | S0915 |
| Gewicht (kg) | 1.822 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 6 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 144 stuks |
Vervanging voor: 6.490-215.0 - 64902150
1200W
O.a. geschikt voor:
Kärcher MV 4
Kärcher MV 4 Premium
Kärcher MV 5
Kärcher MV 5 P
Kärcher MV 5 P Premium
Kärcher MV 5 P Renovation
Kärcher MV 5 P Workshop
Kärcher MV 5 Premium
Kärcher MV 5 S
Kärcher MV 6
Kärcher MV 6 P
Kärcher MV 6 P Premium
Kärcher MV 6 P Renovation
Kärcher MV 6 P S
Kärcher MV 6 P S V-30/8/22/T
Kärcher NT 25/1 AP
Kärcher NT 35/1 AP
Kärcher NT 35/1 ECO
Kärcher NT 35/1 TACT
Kärcher NT 45/1 ECO
Kärcher NT14/1
Kärcher NT25/1
Kärcher NT25/1 AP
Kärcher NT35/1
Kärcher NT351
Kärcher NT35ECO
Kärcher NT551ECO
Kärcher PUZZI 8/1 C
Kärcher PUZZI SUPER 100
| EAN | 8720088197196 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.490-215.0 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | IT |
| MRP | 119.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.81 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.822 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 15cm |
| Hoogte verpakking | 13,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 6 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 6 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 144 |
| Vermogen |
1200W
|