Productinformatie
| EAN | 8719214577254 |
| Productnummer | S0773 |
| Gewicht (kg) | 1.451 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 15 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 360 stuks |
Vervanging voor origineel Philips: 432200900951
O.a. geschikt voor:
Philips FC8324/09
Philips FC8452/01
Philips FC8452/11
Philips FC8475/01
Philips FC8477/19
Philips FC8477/69
Philips FC8477/91
Philips FC8520/09
Philips FC8521/08
Philips FC8521/09
Philips FC8522/09
Philips FC8523/09
Philips FC8523/19
Philips FC8524/09
Philips FC8525/09
Philips FC8526/09
Philips FC8527/09
Philips FC9320/09
Philips FC9321/09
Philips FC9322/09
Philips FC9323/07
Philips FC9323/08
Philips FC9324/09
Philips FC9325/09
Philips FC9326/09
Philips FC9327/09
Philips Powerpro
| EAN | 8719214577254 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 432200900951 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 49.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.249 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.451 |
| Lengte verpakking | 21cm |
| Breedte verpakking | 20cm |
| Hoogte verpakking | 16cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 15 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 15 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 360 |
| Vermogen |
800W
|