Productinformatie
| EAN | 8719214577575 |
| Productnummer | S0794 |
| Gewicht (kg) | 1.199 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 8 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 160 stuks |
Universele motor voor meerdere merken
Waaier:
48mm hoog
130 diameter
Geschikt voor o.a.: Nilfisk: VP300 series
Geschikt voor o.a.:
Nilfisk:
VP300 series
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Saltix 10
Nilfisk VP 300 eco EU A
Nilfisk VP 300 eco Hepa EU
Nilfisk VP 300 Hepa Basic EU
Nilfisk VP 300 Hepa EU1
Nilfisk VP 300 Hepa EU2
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 - SALTIX 10
Nilfisk VP300 ECO
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP300 HEPA BASIC
Nilfisk VP300 HEPA EC
Nilfisk VP300 HEPA EP S2
Nilfisk VP300 HEPA XT
Nilfisk VP300 II
Nilfisk VP300 na 2017
Nilfisk VP300 R HEPA T
Nilfisk VP300 voor 2017
| EAN | 8719214577575 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 34.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.08 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.199 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 15cm |
| Hoogte verpakking | 13cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 8 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 8 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 160 |
| Vermogen |
1200W
|