Productinformatie
| EAN | 8719214579265 |
| Productnummer | PWR1023B |
| Gewicht (kg) | 0.111 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 stuks |
Lader geschikt voor:
Bosch Athlet stofzuigers met 30,45V 500mA
Geschikt voor o.a.:
Athlet, ZOO`O, ZOOO series
Bosch BCH6ATH25/01 ,BCH6ZOOO/01 ,BCH6ZOOO/02 ,BCH6L2560/01 ,BCH65RT25/01 ,BCH65PET/02 ,BCH65PET/01
BCH6255N1/01 ,BCH6L2561/01 ,BBH6P25K/01 , BBH6256P1/02 ,BCH6ATH25K/01 ,BCH6ATH25/02 ,BCH6256N1/01
BBH625W60/01 ,BBH6256P1/02 ,BCH6256N1/02 ,BBH52550/02 ,BCH6ATH25L/01 ,BCH6255N1/02 ,BBH6P25/01
BBH625M1/02 ,BBH625M1/01 ,BBH52550/01
12006117
O.a. geschikt voor:
Bosch Athlet
Bosch BCH65RT25K/02
Handleiding EU Declaration
| EAN | 8719214579265 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 12006117 |
| Intrastat | 85044060 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 29.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.093 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.111 |
| Lengte verpakking | 11,5cm |
| Breedte verpakking | 7,5cm |
| Hoogte verpakking | 6,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 72 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 72 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1728 |
| Voltage |
30,45V
|
| Amperage |
500mA
|