Productinformatie
| EAN | 8719214575847 |
| Productnummer | S0303 |
| Gewicht (kg) | 0.051 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2800 stuks |
Aansluiting 36 mm.
Niet draaibaar.
Nylon haren.
Diameter van borstel is 70 mm.
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Aero 350
Nilfisk Aero 360
Nilfisk Aero 400
Nilfisk Aero 440
Nilfisk Aero 840
Nilfisk Attix 350
Nilfisk Attix 360
Nilfisk CENTIX 60
Nilfisk Maxxi WD3
Nilfisk Maxxi WD7
| EAN | 8719214575847 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 3.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.05 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.051 |
| Lengte verpakking | 12,7cm |
| Breedte verpakking | 7,9cm |
| Hoogte verpakking | 7,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2800 |
| Diameter |
36mm
|
| Draaibaar |
Nee
|
| Kleur |
Zwart
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Nylon
|
| Parkeerstand |
Nee
|