Productinformatie
| EAN | 8720088191828 |
| Productnummer | S0829 |
| Gewicht (kg) | 0.207 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 60 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 stuks |
Per set
Vervanging voor origineel: 2.055-006.0
O.a. geschikt voor:
Kärcher EWM 2
Kärcher EWM 2 Limited Edition
Kärcher EWM 2 Premium
Kärcher FC 3 Cordless
Kärcher FC 3 Cordless Premium
Kärcher FC 4-4 Battery Set
Kärcher FC 4-4 Battery Set 4B Duo
Kärcher FC 5
Kärcher FC 5 Cordless
Kärcher FC 5 Cordless Premium
Kärcher FC 5 Premium
Kärcher FC 7 Cordless
Kärcher FC 7 Cordless Plus Stone
Kärcher FC 7 Cordless Premium
Kärcher FC 7 Premium Ultimate
Kärcher FC 7 Signature Line
Kärcher FC 8 Smart Signature Line
| EAN | 8720088191828 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 2.055-006.0 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.169 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.207 |
| Lengte verpakking | 15,7cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 5,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 60 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 60 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 |
| Aantal in verpakking |
2
|