SQOON Slang geschikt voor Electrolux / Nilfisk UZ930 / GD930 compleet
- Artikelnr. S0403
- Toon alles Slangen compleet
Productinformatie
| EAN | 8717774546659 |
| Productnummer | S0403 |
| Gewicht (kg) | 0.525 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 stuks |
Vervanging voor origineel: 1402782500, 9000846858, 1402782030 Bajonet (3 nokjes)
Geschikt voor o.a.: E22 / UZ930 / GD930
O.a. geschikt voor:
Electrolux UZ 930
Nilfisk GD 930
Nilfisk GD 930Q
Nilfisk GD 930S
Nilfisk GD 930S2
Nilfisk GD 930SP
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
| EAN | 8717774546659 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 1402782500, 9000846858 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 22.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.505 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.525 |
| Lengte verpakking | 40cm |
| Breedte verpakking | 40cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|