Productinformatie
| EAN | 8720088197462 |
| Productnummer | S0489 |
| MRP | € 24.99 |
| Gewicht (kg) | 0.42 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 16 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 256 stuks |
Vervanging voor origineel: 11368972, 11368971
O.a. geschikt voor:
Miele Boost CX1
Miele Boost CX1 125 Edition
Miele Boost CX1 125 Gala Edition
Miele Boost CX1 Active
Miele Boost CX1 Allergy
Miele Boost CX1 Cat & Dog
Miele Boost CX1 Cat & Dog PowerLine
Miele Boost CX1 Parquet
Miele Boost CX1 Parquet PowerLine
Miele Boost CX1 Powerline
| EAN | 8720088197462 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 11368972 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 24.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.399 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.42 |
| Lengte verpakking | 42cm |
| Breedte verpakking | 30cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 16 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 16 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 256 |
| Diameter slang |
35mm
|
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|
| Lengte product |
190
|
| Materiaal |
Kunststof
|