Productinformatie
| EAN | 8720812660903 |
| Productnummer | S0605 |
| Gewicht (kg) | 0.215 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 36 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
Vervanging voor origineel: 965272-01, 96527201
Lengte: 13 cm
Breedte: 10 cm
Hoogte: 13 cm
O.a. geschikt voor:
Dyson V12
Dyson V12 Detect Slim Absolute
Dyson V12 Detect Slim Extra
Dyson V12 Detect Slim Motorhead
Dyson V12 Origin
Dyson V12 SV20
Dyson V12 SV30
| EAN | 8720812660903 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 965272-01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 27.49 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.158 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.215 |
| Lengte verpakking | 12,3cm |
| Breedte verpakking | 11,8cm |
| Hoogte verpakking | 13,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Kleur |
Antraciet
,
Rood
|