SQOON Stofzakhouder geschikt voor Philips PowerGo CP0787/01
- Artikelnr. S0949
- Toon alles Stofzakhouders
Productinformatie
| EAN | 8720812660361 |
| Productnummer | S0949 |
| MRP | € 6.99 |
| Gewicht (kg) | 0.031 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4800 stuks |
Vervanging voor origineel: 996510077675
“Mist u de stofzakhouder? Dat kan iedereen gebeuren.”
SQOON helpt u graag verder met een nieuwe, perfect passende houder voor uw Philips PowerGo. Binnen enkele seconden geplaatst en uw stofzuiger werkt weer zoals het hoort. Zo blijft schoonmaken eenvoudig — zelfs als er eens iets kwijtraakt.
Geschikt voor Philips PowerGo en 2000 Series
O.a. geschikt voor:
Philips FC8240/09
Philips FC8241/09
Philips FC8242/09
Philips FC8242/09R1
Philips FC8243/09
Philips FC8243/09R1
Philips FC8243/19
Philips FC8244/09
Philips FC8244/19
Philips FC8245/09
Philips FC8246/09
Philips FC8250/09
Philips FC8253/09
Philips FC8289/09
Philips FC8293/01
Philips FC8294/01
Philips FC8295/01
Philips FC8296/01
Philips FC8297/01
| EAN | 8720812660361 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | CP0787/01 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 6.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.027 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.031 |
| Lengte verpakking | 11,5cm |
| Breedte verpakking | 6,50cm |
| Hoogte verpakking | 11,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 200 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4800 |
| Kleur |
Blauw
|
| Aantal in verpakking |
1
|