SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Bestron / Zelmer / Quigg
- Artikelnr. 42303-T
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8719214576516 |
| Productnummer | 42303-T |
| MRP | € 9.99 |
| Gewicht (kg) | 0.244 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Bestron KX 1700E
QUIGG BS 4000.07
QUIGG BS 4000.08
Zelmer 1500.0 S
Zelmer 1600.0 HQ
Zelmer 1600.0 SP
Zelmer 1600.0 ST
Zelmer 1600.3 HQ
Zelmer 1600.3 HT
Zelmer 1600.3 K14HT
Zelmer 2500.0
Zelmer 2500.5
Zelmer Cobra II Silent 2500.0
Zelmer Gr. 49.4100
Zelmer Gr. 49.4120
Zelmer Syrius ZVC 412 KQ
Zelmer ZVC 412 KT
Zelmer ZVC 412 SP
Zelmer ZVC 412 ST
Zelmer ZVC 415 S
Zelmer ZVC 415 SP
Zelmer 1500.0 E
Zelmer 494.100
Zelmer 494.120
| EAN | 8719214576516 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | QU106 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 9.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.244 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 35 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 |
| Lengte stofzuigerzak | 31,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 29,5cm |
| Lengte aansluiting | 10,7cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,7cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|