SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Ghibli AS8 / AS 9 / AS27
- Artikelnr. 42294-5
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8717774540534 |
| Productnummer | 42294-5 |
| MRP | € 12.99 |
| Gewicht (kg) | 0.418 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 20 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 400 stuks |
5 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Comac CA 100
Comac CA 60
Comac CA 80
Fimap 405430
Fimap AT 58041
Fimap BV 100
Fimap BV 80
Fimap FA 80
Fimap FV 30
Fimap FV 60
Fimap FV 80
Ghibli AS 400
Ghibli AS 59
Ghibli AS 8
Ghibli AS 9
Ghibli AS12
Ghibli AS27
Ghibli AS27P
Ghibli AS590
Ghibli AS59P
Ghibli AS60
Ghibli POWER WD50
Ghibli POWER WD80
Ghibli SP8
Ghibli SP9
Ghibli TD36
Ghibli TD50
Ghibli WD36
Ghibli WD400
Ghibli WD50
Ghibli WD80.2
Ghibli WS1
Ghibli WS15
Ghibli WS2
Ghibli WS3
Ghibli WS95
Hako Supervac 290
Hako Supervac 3000
Hako Supervac 350
Hako Supervac 550
Hoover CH 08
Hoover CHL 8
Hoover CHX 8
Nilco 25 L
Nilfisk Alto MAXXI 135
Nilfisk Alto MAXXI 255
Nilfisk Alto MAXXI 375
Nilfisk Alto VA 82059
Nilfisk Alto VA 82060
Ronda 200
Ronda 300
Ronda 500
Viper LSU 135 SERIES
Viper LSU 275 SERIES
Viper LSU 375 SERIES
Viper LSU 395 SERIES
Wirbel 935
Wirbel 936
Wirbel 938
Wirbel 960
Wirbel 962
Wirbel 98
| EAN | 8717774540534 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6713030 (paper), 6830030 (paper), 2512055 (paper), 2512058 (paper), 1023361 (SMS) |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 12.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.418 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 20 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 20 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 400 |
| Lengte stofzuigerzak | 68cm |
| Breedte stofzuigerzak | 28cm |
| Lengte aansluiting | 13cm |
| Breedte aansluiting | 9,8cm |
| Diameter buitenkant gat | 5,7cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,1cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
5
|